Programları Artıksız Kaldırmak

Programları Artıksız Kaldırmak

PCDosTu - Revo UninstallerBilgisayarınıza yüklü bir programı sildiğinizde, aslında sadece Program Files'dan ve birkaç görünür yerden silmiş oluruz. Gerek kayıt defterinde, gerekse windows'un içindeki klasörlerde bu programlar hep bir artık bırakırlar. Ne gibi bir artık; Örneğin trial(deneme sürümü) bir programı sildiğimizde bilgisayarımızda bıraktığı o dosya sağolsun o deneme sürümü programın süresi işlemeye devam eder ve süresi bittiğinde ne kadar silip yüklersek yükleyelim, o program çalışmaz.

Bu yazıya konu olan program ise, bu tür programları sistemde hiçbir iz bırakmadan kaldırmak için tasarlanmış; Revo Uninstaller!
Sisteminizde yüklü bir programı hiç program ekle kaldıra girmeden, bu programın menüsünden silebilirsiniz, bu program ile sildiğiniz bir programın sisteminizde hiçbir izi kalmayacaktır.
Revo Uninstaller, ayrıca sisteminizde gereksiz dosya demizliği de yapabiliyor. Windows başlarken açılacak olan programları düzenleyebiliyor. İnternet geçmişinizi, çerezlerinizi silebiliyor.
Bu program ile, deneme sürümü bir programınızın deneme süresi bittiğinde, onu silip tekrar yükleyerek süresini yeniden başlatabilirsiniz.

Daha fazla açıklamaya gerek yok herhalde, ama yine de açıklama isterseniz daha fazla; inndir'e bir bakın.
Programı indirmek için buyrun.

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

0 yorum var.: