Windows Live Messenger 8.5 için çoklu msn programı

Windows Live Messenger 8.5 için çoklu msn programı

Daha önceki bir yazımda eski versiyonundaki sınırsız titreşim özelliğini anlattığım, A-patch programı windows live messenger'in 8,5 sürümü için yeni bir versiyon çıkarmış. Ben de BilgiBulvarı'nda yakaladım. Eski sürümünde kullanımı biraz zordu çünkü ingilizceydi program ve ingilizce bilmeyenler için çok zor oluyordu. Şimdiki sürümün de Türkçe olduğu söylenemez tabi ki ama bu sefer ki kurulum dosyası çalıştırıldığında sağ tarafta msn programına ait bir resim çıkıyor ve işaretlediğiniz seçeneklerin neyi ifade ettiğini resimden anlayabiliyorsunuz.

Bu yama ile neler yapabileceğinizden de kısaca bahsedeyim; ilk iş olarak çoklu msn yapabiliyorsunuz. Daha sonracığıma, sınırsız titreşim özelliği var, programdaki seçeneklerden Remove Nudge Delay ve Disable Nudge Shake seçeneklerini işaretleyerek sınırsız titreşim gönderme özelliğine sahip olabiliyorsunuz...
Ayrıca msn programınızdaki (8.5 sürümü tabi) reklamları kaldırabiliyorsunuz..
Ve deeee.. Winamp'ta ne dinliyorum özelliği var...
Bu anlattıklarım benim msn için en çok aradığım özellikler olduğundan bunları yazdım.. MSN ile çok ilgilenen arkadaşlar için çok cazip özellikler de olabilir programda.
Bir bakın derim ;)

Download!

Not: Yamayı yaparken MSN Programınızın kapalı olmasına dikkat edin.. Saatin yanındaki simgesine sağ tıklayarak çıkış yapın. Yoksa yama hata verecektir...

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

3 yorum var.:

Adsız dedi ki...
14.06.2008 21:14  

hmmmmmmmmmmm
cok güzelmişşşşşşşş

dumanangel dedi ki...
17.06.2008 23:40  

teşekkürler saol çok işime yaradı

pisikopatikalistor dedi ki...
25.07.2008 00:21  

Yau biz çoklu messenger istemiştik ama :D sağolsun abiler yapmışlar, çok teşekkürler yapanlara da paylaşanlara da!