Mim Dalgasi PCDosTu'nu da islatti :)

Mim Dalgasi PCDosTu'nu da islatti :)

Kaan-Blog'un başlattığı mim dalgası bu akşam saat 22:55 sularında Yasin Abim tarafından PCDosTu'na yönlendirildi :) Ben de böylece ilk mim dalgamdan nasibimi aldım, aslında mimleri sevmem ama ilk mimlenişim olması nedeniyle benim için önemli bu. Mimin konusuna gelirsek, blogumda en çok sevdiğim şeyleri sıralamamı istiyor benden. Bu blogu herşeyiyle o kadar çok seviyorum ki sizlere aslında en sevdiklerimi değil, aklıma gelen şeyleri yazacağım şu anda. Başlayayım;
1) Herhalde ilk olarak en sevdiğim şey sitemin ismi, ben bu isme o kadar alıştım ki neredeyse sedran ve PCDosTu bir bütün oldu.
2) Siteyi blogger tabanlı olması nedeniyle kısa sürede Google indexledi, bir süre sonra da ilk pagerank değerimi aldım; PR 3, bunu çok seviyorum :)
3) Sitemin şablon kısmının HTML düzenleme bölümü, burada bütün yaratıcılığımı kullanabildiğim için bu bölümü çok seviyorum.
4) Sitenin üst tarafına koyduğum parlayan menü ve sağ taraftaki parlayan linkler :)
5) Sitede sağ sidebarın en üstündeki arama çubuğu, başka bir temada görüp nasıl yapıldığını öğrendikten sonra tasarımını değiştirip kendi siteme uyarlamıştım, çok değil 2-3 gün önce :)

İlk mim dalgası nedeniyle Yasin Abime ve Kaan-Blog'a teşekkürlerimi sunuyorum :)
Ben de bu yazımın sonunda PCKolog'u mimliyorum :) Kolay Gelsin...

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

3 yorum var.:

by_kAaN dedi ki...
29.01.2008 09:39  

Bende bu mime katıldığın için sana teşekkürlerimi sunuyorum.

donjuanyasin dedi ki...
29.01.2008 12:49  

Bende teşekkür ediyorum :)

PCkolog dedi ki...
31.01.2008 09:39  

dostum saol ama tatilde olduğum için blogumda yazı yazamıyorum senin bu mimine cevap veremiyeceğim kolay gelsin teşekkürler.