20 Tane Firefox Teması Önizlemeli

20 Tane Firefox Teması Önizlemeli

Aluminium Kai 2Firefox kullanıcıları "Aluminium Kai 2" teması ile özel bir metalik-gümüş yeşil görünümü elde edebilirler

Download:Aluminum Kai 2
NASA Night LaunchBir roket fırlatımı sırasında birebir yanında olmak sadece astronot olma heveslileri için büyük bir heyecan değil. Firefox teması "NASA Night Launch" ile tarayıcınızın üzerinde fırlamaya hazır bir roket elde edebilirsiniz.

Download: NASA Night Launch
Orbit Yellow Birçok yuvarlak sarı butonları ile size Orbit Yellow 2006 temasını sunuyoruz. Bu tema tarayıcınıza şık bir görünüm kazandıracak.

Download: Orbit Yellow 2006
Halloween Sonbahar zamanında Firefox'unuzu cadılar bayramı teması ile güzelleştirebilirsiniz. Cadılar, kabaklar ve hayaletler gerekli havayı sağlıyor.

Download: Halloween
PitchDark PitchDark daha çok tozlu zamanları hatırlatan bir tema. Korkunç olması da cabası.

Download: PitchDark
Scribblies Brite Scribblies Brite, çocuklara yönelik ve oyunbaz bir tema. Rengârenk ve komik butonlarının olması sörf sırasında çok eğlenceli oluyor.

Download: Scribblies Brite
Simpsonsgiller Simpsonsgiller çok seviliyor. Bu renkli Firefox teması ile ünlü çizgi filmi ekranlarınıza getirmiş oluyorsunuz.

Download: Simpsons
Super Mario Bros 3 Güzelce piksellendirilmiş, nostaljik grafiklere sahip ve sevimli detayları ile bu tema "Zıpla ve Koş" klasiklerinin büyüsünü geri getiriyor.

Download: Super Mario Bros 3
X-Mas Gerçek kış havasını Firefox ile yaşamak istiyorsanız şık "X-Mas" teması işinizi görecektir. Tarayıcıyı yılbaşı öğeleri ile süslenmiş bir kış dünyasına dönüştürüyor.

Download: X-Mas
OldFactory Black Ekranını taşralı olarak görmek isteyenler "OldFactory Black" temasından çok etkilenecekler. Paslı düğmeler ve metal arayüz etkisini asla yitirmiyor.

Download: OldFactory Black
Noia 2.0 (eXtreme) Mozilla.org sitesindeki en sevilen tema Firefox'unuza yepyeni ve tamamen eğlenceli bir görünüm kazandırıyor

Download: Noia 2.0 (eXtreme)
ColorGnome ColorGnome daha çok oyunbaz bir tema. Renkli ve büyük butonlar sörf sırasında keyif veriyor; "Easter Eggs" , temaya dâhil ufak sürprizlerden.

Download: ColorGnome
iFox Bu tema çok açık ve net renklere sahip. Şeffafımsı stil sayesinde çok şık gözüküyor.

Download: iFox
Walnut Walnut teması ile tarayıcınıza bir parça doğa kazandırabilirsiniz. Kalın döşeme tahtaları ormanı ekranınıza getiriyor.

Download: Walnut
Metal Lion Vista Parlak, pratik, iyi: Soğuk, beyaz arayüz Vista tabanlı IE7'yi andırıyor. Microsoft'un yeni dizaynının fanları bu temaya bayılacaklar.

Download: Metal Lion – Vista
New Silver Skin Silver Skin, Firefox'u tamamen gümüş bir tabakaya hapsediyor. Sekmeler parlayan bir mavi renkte oluyor ve yeni butonlar eskilerinin yerine geçiyor.

Download: New Silver Skin
Mostly Crystal Şık ikonları ile Mostly Crystal teması, Firefox arayüzünü parlayan renklerle donatıyor.

Download: Mostly Crystal
Qute Bu tema ile biraz oyuncak tarzı üç boyutlu butonlar elde edebilirsiniz.

Download: Qute
Outlook 2003 Blue Şık Outlook stili ile internette sörf yapın: Windows ve Office hayranları için Outlook 2003 Blue, tam aradıkları tema olacak.

Download: Outlook 2003 Blue
Abstract Classic Geometrik şekiller ve sade görünüm, bu Firefox temasının karakteristik özellikleri. "Abstract Classic" Windows'un Vista teması ile de kombine edildiği anda tarayıcınızı tamamen bir sanat eserine çeviriyor.

Download: Abstract Classic
Kaynak:Chip Online!

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

0 yorum var.: