TTNET'TEN YAZ FIRTINASI!

TTNET'TEN YAZ FIRTINASI!

TTNET'TEN YAZ FIRTINASI!
ADSL ile hızlı ve kesintisiz İnternetle tanışmanın şimdi tam zamanı. " Yaz Fırtınası " kampanyası ile şimdiye kadar Türkiye' de hiçbir İnternet Servis Sağlayıcının sunmadığı kadar inanılmaz cazip koşullarla 4 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında TTNet ADSL'e 24 ay abone olun, 2008'e kadar aylık 29 YTL yerine sadece 14,99 YTL ödeyin. Üstelik modeminiz hediye. Hızlı olun, indirimden daha uzun süre faydalanın.


Ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanyada hediye edilecek modemler;

Kablosuz:
Airties RT–205 , 1 port Ethernet ADSL2+ kablosuz modem

Kablolu: 1 port ethernet, 1 port USB ADS2+ destekli kablolu combo modemler:

Airties RT–103

Airties RT–102

Zyxel P660RU

Pikatel ComboMax


İhtiyaç duyan müşterilere Çağrı Merkezi tarafından kampanya kapsamında hediye edilen modemler için kurulum desteği verilecektir.

İlk abonelikte bir defaya mahsus olarak alınan bağlantı ücreti 29 YTL'dir. Arzu ederseniz bağlantı ücretini, ayda sadece 3 YTL olmak üzere 12 ay taksitle ödeyebilirsiniz.
Detaylı bilgiye kampanya başvuru noktalarından ve 444 0 375 TTNet Çağrı Merkezi'nden ulaşabilirsiniz.

Hemen Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri veya TTNet Çözüm Ortakları (Casper, Crea, Datateknik, Elkotek, Sentim, Vestel) bayiilerine uğrayın, siz de evinize, iş yerinize ADSL bağlatın.

Size en yakın ADSL satış noktasını öğrenmek için tıklayın !

Kampanya ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular için tıklayın !


* Kampanyadan, 24 aylık abonelik taahhütü imzalayarak yeni abone olacak kurumsal ve bireysel tüm ADSL müşterileri yararlanabilir. * 1 Haziran 2007 tarihinden itibaren ADSL hattını iptal ettiren müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.Kampanya kapsamında satış noktalarımızda mevcut modemlerden herhangi biri müşterilerimize hediye edilecektir. * Limitli pakelerde kota aşım ücreti ayrıca ücretlendirilecektir. * 31 Aralık 2007'ye kadar müşteriler tarife paketlerini değiştiremeyecekler, 1 Ocak 2008'den itibaren 24 aylık abonelik taahhütü sonuna kadar indirim süresince kullandıkları tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife paketlerini değiştirebileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife paketi, tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir. * Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır. * Kampanyadan yararlanan müşterilerin ADSL hattını 24 aylık taahhüt süresi dolmadan iptal etmeyi istemesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca müşteriye yapılan indirimler ve modem ücreti (kablolu modem için KDV dahil 75 YTL, kablosuz modem için 150 YTL) geri alınacaktır. * Kampanya TTNet ADSL alt yapı olanaklarıyla ve modem stoklarıyla sınırlıdır.

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

0 yorum var.: