blogger tema-free blogger-templates-blogger-destek blogger sablonlari bedava blogger temalari

blogger tema-free blogger-templates-blogger-destek blogger sablonlari bedava blogger temalari

''Blogger' a evet wordpress' e hayır diyenlerin adresi'' sloganı ile kendini blogger aleminde geliştirmek güncellemek diğerlerinden farklı kılmak adına yola çıkmış blogger yazarlarının merkezi.
Blogger kullanan arkadaşların yüzünü güldürecek bir olay, bir blogger destek sitesi daha açıldı bu dünyada....
Amacımız diğerlerinden çok daha farklı olmak.. Öncelikle blogumuzda ihtiyacınız olan her türlü widget, tema ve ister html ister javascript her kodu ekleyeceğiz... Şimdilik 2 kişi olan yazar kadromuza yeni yazarlar eklemek en büyük hayalimiz, ve bu yolda yasin abimle başlattığımız ortak çalışmada biraz da yol katettik sayılır... Yasin abimin referansları sayesinde de destek verenlerimiz her geçen gün artmakta....
Peki ben niye blogger diyorum? İnanıyorum ki WP kullananlar da bir gün blogger seçecek, arkamıza koca GOOGLE'ı aldık. Google bu hizmeti hiç başı boş bırakır mı? hayır.. Blogger için geliştirmeler yapacağını tahmin ediyoruz elbet Google'ın...
Neyse bu blog işi sayesinde yavaş yavaş kendim yazı yazabilme becerisi kazanabiliyorum ama henüz böyle bir beceriye tam sahip değilim yani lafı uzatamayacağım daha fazla =)
Size de sitemiz hakkında son bir anons yapayım; ANLATILMAZ YAŞANIR! (Link)

Bu yazıyı beğendiyseniz RSS akışına abone olarak yeni yazılarımızı e-posta aracılığıyla takip edebilirsiniz. Bu link ile abone olabilirsiniz.

0 yorum var.: